Business Central konečně dorazil do Česka

Jedná se o Software as a Service (SaaS) spravované Microsoftem.  Dosud byl Business Central v Česku dostupný jen v podobě On-Premise řešení a teprve nyní se dostaneme do souladu s Microsoft strategií Cloud first.

Co toto řešení přináší zákazníkům v porovnání s Business Central OnPrem?

Dává jim to další možnost jak spravovat Business Central řešení. V tomto provedení se zákazník do Business Central jen přihlásí a může začít fungovat. Vše, co potřebují do začátku je jedna internetová adresa, která je stejná pro všechny zákazníky. Pak stačí Business Central pustit na libovolné podporované platformě.

Zákazník se nestará ani o instalaci Business Central ani o jeho technickou údržbu. Každých 6 měsíců mu v jeho prostředí přistane nová verze Business Central. Rovněž se nemusí starat o pravidelné nasazování oprav. O tyto činnosti se stará Microsoft.

A veškerý tento komfort je dostupný za poměrně rozumnou cenu. Tato cena je podpořena úsporou z rozsahu, kterých individuální partner Microsoftu jen těžko dosáhne. Microsoft je v současnosti pravděpodobně největším provozovatelem Business Central instancí na světě. A jejich rostoucí zkušenosti s provozem Business Central se promítají do zvyšující se kvality této služby dostupné mnoha zákazníkům po světě.

Ale co potřeby individuálních zákazníků?

Zákazníci potřebují také support a rozšíření funkčností Business Central. Zde hrají stále svoji roli partneři Microsoft - jako například my. Naší rolí je pomáhat zákazníkům s nastavením Business Central dle jejich potřeb, následnou podporou a případným rozšířováním Business Central, které je možné pomocí hotových aplikací z AppSource nebo pomocí individuálních úprav na míru.


Pro vyzkoušení Business Central

  1.   Kontaktujte nás a my vám s Business Central pomůžeme 
  2.   Pročtěte si, co vás čeká
  3.   Vyzkoušet Business Central si můžete i sami - navštivte registrační stránkuAutor

Igor Chladil
IT analytik, technolog
(technology evangelist)

"Budeme rádi, když si nás zvolíte za svého partnera pro Dynamics 365 Business Central."


Pro hladkou implementaci volte Gold Partnera Microsoftu. Chcete mít jistotu, že bude systém fungovat jak má a sedne přesně vaší firmě? Přesně proto jsme tu my. Máme za sebou desítky implementací a postaráme se i o tu vaši.

Domluvte si s námi schůzku


Kategorie: Novinky
Vloženo Od
trendy

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.