https://www.traditionrolex.com/14

https://www.traditionrolex.com/14

Chystáte se implementovat nový ERP systém? | Essence International s.r.o.

Chystáte se implementovat nový ERP systém?

Položili jste si v uplynulých dnech otázku, jak začít s implementací ERP systému? Máte vybraný produkt i partnera, ale nevíte jak dál? Ještě než začnete, poradíme vám, jak se na to připravit.

Implementace ERP systému - jak začít

Zkuste si na začátku odpovědět na pár otázek:

  • Proč měníte systém? Ten současný již nevyhovuje a zpomaluje vás? Nebo vás lákají nové technologie?
  • Co si slibujete od změny nyní, co s výhledem do budoucna? Víte, co od systému očekáváte? K čemu a komu bude sloužit? A nezapomeňte na výstupy a reporting.
  • Koho chcete do projektu zapojit? Stanovte si projektový tým, pojmenujte jednotlivé role a vyberte vhodné lidi. Čím dříve je do projektu zapojíte, tím rychleji se s připravovanými změnami ztotožní.    
  • Jakou zvolíte strategii implementace? Preferujete metodu velkého třesku nebo raději „stavění“ řešení postupně? Zvažte výhody a nevýhody obou cest, jejich rizika a pak vyberte tu správnou.
  • A kdy je reálný termín rozjezdu? Implementace krabicového řešení trvá jen několik týdnů, zatímco výroba velkého řešení na míru zabere měsíce. To je potřeba sladit s provozem společnosti a dostupnými kapacitami, než si naplánujete termín Go Live.

Tady více než kdy jindy platí, že klíčem k úspěchu je příprava. Proto ji nepodceňujte, výstupy si popište a během projektu je konfrontujte. Mnohdy vám právě cíle a potřeby stanovené na začátku napoví, jak řešit některá složitá rozhodnutí, která vás v projektu čekají.


 

Přemýšlíte o změně ERP systému? Nevíte si rady s výběrem a hledáte ostříleného partnera pro implementaci? Přečtěte si, kdo jsme a na jakých hodnotách si zakládáme. Pokud to máte stejně, ozvěte se nám. Budeme si rozumět.

 

O našich hodnotách

 


 

Autor

Ivana Fialová
liniový manažer ERP
(ERP line manager)


 

Známe časté problémy firem. A známe i cestu ven:

Po letech implementací víme, že naši zákazníci potřebují víc než klasické služby. Potřebují vyřešit opakující se problémy. S těmito problémy jsme se setkali už mockrát, a tak víme, jak je spolehlivě vyřešit.

Nepovedená implementace

Víte, že za ni většinou nemůže software? Chyba bývá na straně toho, kdo ho implementoval.

detail

Nedostatek dat o dění ve firmě

Bez dat nemůžete analyzovat, bez analýzy zlepšovat. S tím vám ale rádi pomůžeme.​

detail

Stávající systém přestává stačit

Běžný problém – a také nic, co bychom nedokázali vyřešit. Navrhneme řešení na míru vaší firmě.

detail

Špatný servis od stávajícího partnera

Proč spolupracovat s někým, kdo vám nedává dostatečnou péči? V Essence si na servisu zakládáme.

detail 

 

Řešení od Essence

 

Za 20 let implementací víme, že většina firem řeší podobné problémy.

Na základě jejich typických potřeb jsme proto vyvinuli kompletní řešení, která staví na standardních produktech Microsoft, ale pomůžou vám i s tím, co klasický systém nedokáže.

 

Seznamte se s nimi blíž

 

 

Kategorie: Novinky
Vloženo Od
podporatrendy

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.