https://www.traditionrolex.com/14

https://www.traditionrolex.com/14

"Dá se do jednoho řešení vměstnat spousty menších agend?" Zkuste Microsoft Power Apps. | Essence International s.r.o.

"Dá se do jednoho řešení vměstnat spousty menších agend?" Zkuste Microsoft Power Apps.

Cílem společnosti při pořizování nového informačního systému je pokrytí svých procesů ideálně jedním komplexním řešením.

Dá se však do jednoho řešení vměstnat spousty menších agend, které většinou nejsou součástí klasických ERP či CRM řešeních?

Už jste někdy v práci potřebovali někam centrálně zaznamenat informace a jediným řešením byl e-mail nebo sdílené informace přes Excel?

Co třeba

  • vedení porad a zápisů
  • knihy jízd
  • hromadné objednávání obědů
  • půjčovna pro zaměstnance
  • informace o pozicích, rolích a povinnostech zaměstnanců
  • jednoduché vedení jednoduchých obchodních či servisních případů
  • interní servis desk
  • úkolovník
  •  interní školící agenda
  •  obsazenost parkovacích míst společnosti

A co kdyby existovala platforma, která vám umožní používat různé aplikace pro různé uživatele, a přitom využívat společný a bezpečný prostor pro data, a to bez potřeby náročných synchronizací? Zkuste Microsoft Power Apps.

Zdroj: https://docs.microsoft.com/cs-cz/powerapps/powerapps-overview, https://powerapps.microsoft.com/cs-cz/

Co je to Microsoft Power Apps

Power Apps poskytují prostředí pro rychlý vývoj a s jehož pomocí je možné vytvářet vlastní aplikace pro své potřeby. Pomocí Power Apps lze rychle vytvářet vlastní aplikace, které se připojují k vašim obchodním datům uloženým buď v podkladové datové platformě (Common Data Service) nebo v různých online a místních zdrojích dat (SharePoint, Excel, Office 365, Dynamics 365, SQL Server atd.).

Pro rozšíření funkčností lze jednoduše využít celý ekosystém společnost Microsoft od Power BI, Sharepoint, Word, Excel, Outlook, Forms Pro, Power Automate až po Dynamics 365 (CRM i Business Central).

Aplikace sestavené pomocí Power Apps nabízejí bohatou obchodní logiku a funkce pracovních postupů a umožňují transformovat ruční obchodní procesy na digitální automatizované procesy. Aplikace vytvořené pomocí Power Apps mají navíc přizpůsobivý design a mohou bez problémů běžet v prohlížeči nebo na mobilních zařízeních (telefonu nebo tabletu). 

Power Apps "demokratizuje“ prostředí pro vytváření vlastních obchodních aplikací tím, že uživatelům umožňuje vytvářet plně funkční vlastní obchodní aplikace bez psaní kódu.

Power Apps také poskytuje rozšiřitelnou platformu, v rámci které mohou profesionální vývojáři prostřednictvím kódu programu pracovat s daty a metadaty, používat obchodní logiku, vytvářet vlastní konektory a provádět integraci s externími daty.

Aplikace Dynamics 365, například Dynamics 365 Sales, Dynamics 365 Customer Service a Dynamics 365 Marketing, rovněž využívají podkladovou datovou platformu (Common Data Service) používanou Power Apps k ukládání a zabezpečení dat. To umožňuje sestavovat aplikace pomocí Power Apps a Common Data Service přímo na základě klíčových obchodních dat, která se již používají v rámci Dynamics 365, aniž by bylo nutné provádět integraci.


Autor

Martin Borusík

liniový manažer CRM
(CRM line manager)

"Trápí Vás množství neorganizovaných agend, chcete se na něco zeptat nebo třeba jen poradit? Neváhejte a pište!" 


Pro hladkou implementaci volte Gold Partnera Microsoftu. Chcete mít jistotu, že bude systém fungovat jak má a sedne přesně vaší firmě? Přesně proto jsme tu my. Máme za sebou desítky implementací a postaráme se i o tu vaši.

Domluvte si s námi schůzku


Kategorie: Novinky
Vloženo Od
trendy

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.