Distribuce potravin včetně plánovače rozvozů

Plánujete rozvoz potravin sami? Klobouk dolů, dobře víme, jak těžké je naplánovat závozy do restaurací, hotelů a cateringových společností tak, aby byli všichni zákazníci spokojení.

Víte ale, že si můžete ušetřit práci? Vyvinuli jsme systém, který naplánuje rozvoz za vás, zefektivní ho a zrychlí vykládání.

Essence řešení pro distribuci potravin je napojené na logistický systém plánování tras, který efektivně pracuje s časovými okny. Neplánuje závozy jen podle nejkratší trasy, ale i podle toho, v kolik potřebuje vaše potraviny který zákazník. Výsledek? Spokojenější zákazníci, kteří se na vás vždycky můžou spolehnout. 

Čím je naše řešení specifické?

  • Podporuje evidenci vlastností potravin s ohledem na legislativu (původ potravin, složení, šarže a exspirace atd.).
  • Kontroluje exspiraci potravin, a tak zajišťuje čerstvost.
  • Je uzpůsobený pro specifické skladovací podmínky (chladírny, mrazírny).
  • Pomáhá vám naplánovat rozvozy rychleji a efektivněji.

Celý proces plánování se díky našemu systému zjednoduší a zautomatizuje. Rychle se v něm zorientuje každý váš zaměstnanec – a se zaučením vám rádi pomůžeme. 

Chytrý plánovač tras: Nejlepší trasa není vždy ta nejkratší

Za 20 let návrhů a implementací systémů jsme už spolupracovali s řadou logistických firem. Ty nám prozradily důležitou informaci: nejlepší trasa závozu není vždy ta nejkratší. Mnohem důležitější je dovézt každému zákazníkovi potraviny přesně na domluvený čas.

Proto jsme vyvinuli řešení s plánovačem chytřejším než ty běžné. Nenutí vám nejkratší cestu, ale plánuje s ohledem na časová okna. Díky tomu obsloužíte všechny zákazníky nejefektivnějším možným způsobem.

Co byste měli o plánovači vědět?

  • Postará se za vás o pokrytí časových oken.
  • Výrazně zrychlí přípravu plánu dopravy.
  • Zlepší váš zákaznický servis – každý zákazník má zboží přesně v tu dobu, kdy ho potřebuje.
  • Plánuje tak, abyste šetřili pohonné hmoty a využívali vozový park efektivně.


Usnadněte si i vy evidenci potravin a plánování rozvozů. Napište nám a společně probereme, jak naše řešení pomůže právě vaší firmě. 

Napište nám


Vybrané reference

XO foods

XO foods - Distribuce potravin

Dynamicky se rozvíjející řešení v segmentu distribuce potravin s napojením na externí plánovací systém pro optimalizaci dopravy umožňuje rychlou reakci na potřeby zákazníků.

Více o referenci


Co jsou řešení od Essence?

Naše řešení jsou připravené systémy, které staví na ověřených produktech Microsoft a vychází ze zkušeností našich zákazníků. Díky nim jsme dokázali připravit řešení, které umí víc než klasický systém, ale je levnější než systém na míru.

1

Vychází z 20 let praxe

Při jejich návrhu čerpáme ze zkušeností s implementacemi v 15 zemích světa.

2

Zkušenosti ostatních firem

Řešení jsme stavěli podle jejich potřeb a připomínek.

3

Postavené na Microsoftu

Microsoft dobře známe a víme, že vás nezklame.

4

Ověřené desítkami firem

Naše řešení úspěšné pomáhají řadě firem a zefektivňují jejich fungování.

Kategorie: Naše řešení
Vloženo Od
distribuceskladprodej

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.