Essence International v Českých aeroliniích

"Bylo mi potěšením pracovat na implementaci v ČSA."  Návrh řešení rozdílných letových provozů? Nebo náročné napojení na více než deset provozních systémů?

Na začátku letošního roku 2020 jsme mezi ERP systémy rodiny Microsoft Dynamics připojili jednu z významných českých leteckých společností, známou pod označením ČSA, České aerolinie.

ČSA patří do skupiny Smartwings Group a právě vedení koncernu nás požádalo o připojení své dceřiné společnosti do společného ekonomického podnikového informačního systému MS Dynamics.

Cílem projektu bylo nahrazení zastaralého a neefektivního systému předchozího dodavatele a maximální možné sjednocení procesů obou aerolinií ve skupině. Finančně náročná aktualizace původního systému v hodnotě implementace nového také podpořila myšlenku změny systému.

Největší výzvou analýz a implementace se staly

  • návrh řešení rozdílných letových provozů,
  • náročné napojení na více než deset provozních systémů, jejichž struktura byla rozvíjena posledních téměř dvacet let,
  • jednorázová i pravidelná synchronizace účetních a provozních dat do konsolidované podoby koncernu.

V současné době omezeného poskytování letecké přepravy přináší změna systému našemu zákazníkovi výhody a přidanou hodnotu v podobě

  • dohledu a pomoci při snižování nákladů na provoz,
  • rychlejší, kvalitnější a přehlednější ekonomické informace o provozu,
  • lépe koordinované strategické, krizové a provozní řízení jednotlivých společností i celé skupiny.


Chcete mít jistotu, že bude systém fungovat jak má a sedne přesně vaší firmě? Přesně proto jsme tu my. Máme za sebou desítky implementací a postaráme se i o tu vaši. Pro hladkou implementaci volte Gold Partnera Microsoftu.

Domluvte si s námi schůzku


Autor

Patrik Herzán
(account manager)

"Bylo mi potěšením pracovat na implementaci pro ČSA, České aerolinie. Přeji našemu váženému zákazníkovi rychlé obnovení provozu, mnoho bezproblémových letových mil a čtenářům tohoto článku případný příjemný let za vysněnou dovolenou se skupinou Smartwings.

Současně bych chtěl poděkovat svým kolegům a spolupracovníkům ze Smartwings Group za ochotu, vstřícnost a plné nasazení při spolupráci na našich společných projektech."

Kategorie: Reference
Vloženo Od
distribucefinance

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.