Essence na nové generaci produktů Microsoft

V rámci rozvoje naší společnosti jsme se rozhodli investovat také do vlastních interních informačních systémů a od 1.12.2020 jsme spustili nové interní řešení Essence, které je postavené na aktuálních verzích systémů Microsoft Dynamics 365.

PowerApp_support

 

Součástí nového řešení je mimo samotné ERP, kde je evidováno účetnictví a ekonomika projektů, také správa supportových incidentů, evidence komunikace se zákazníky a také nový zákaznický portál. Cílem nového interního informačního systému bylo připravit pro nás i pro naše zákazníky jednoduché a přehledné řešení pro zadávání nových požadavků a následnou správu suportových incidentů.

Nový zákaznický portál nyní poskytuje zákazníkům přehledné informace o incidentech a stavu jejich řešení. Nám pak šetří administrativní čas, který je potřebný pro správu potřeb našich zákazníků.

Život požadavku začíná jeho přijetím v PowerApp, ať už zadáním přes zákaznický portál, nebo přijetím emailu zákazníka na supportový email. Požadavek je ihned zobrazen jako příchozí nezařazený požadavek, kdy služba supportu provede revizi požadavku, přidělí odpovědnou osobu a vytvoří incident odpovědné osobě a týmu.

Proces incidentu je řízen v PowerApp tokem obchodního procesu, který vede uživatele procesem zpracování požadavku. Na začátku je potřeba odsouhlasit se zákazníkem akceptovaný rozsah, pokud je předpokládáno překročení předschváleného rozsahu, který je daný smlouvou o podpoře systému. Dále je řízen proces zpracování požadavku, nasazení na test v Essence, nasazení na test u zákazníka a také nasazení na živou databázi zákazníka. Komunikace a odsouhlasení probíhá přes nový zákaznický portál.

Po doručení služby zákazníkovi odchází informace z PowerApp do Business Central, kde dochází k fakturaci vyřízených požadavků. Součástí ERP je nejen fakturace zákazníkům, ale také evidence rozpočtu projektů. Vždy je tak on-line v čase informace o stavu jednotlivých projektů, včetně zaúčtovaných výkazů práce na řešení jednotlivých incidentů i projektů.

 

Autor článku

​Oldřich Florian

projektový manažer (project manager)

"Jaké ERP a CRM systémy používáte vy? Jste s nimi spokojení?"

LinkedIn

 


 

Pro hladkou implementaci volte Gold Partnera Microsoftu. Chcete mít jistotu, že bude systém fungovat jak má a sedne přesně vaší firmě? Přesně proto jsme tu my. Máme za sebou desítky implementací a postaráme se i o tu vaši.

 

Domluvte si s námi schůzku

 


 

Kategorie: Novinky
Vloženo Od
trendy

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.