Manažerský reporting

Strategické plánování bez dobře nastaveného reportingu je jako věštění z křišťálové koule. To určitě víte, ale víte také, že můžete reporting zautomatizovat a ušetřit si práci? Vyvinuli jsme řešení, které vám s tím pomůže.

Naši odborníci nastaví řešení pro manažerský reporting tak, aby sedlo vaší firmě a vašim potřebám. Nezáleží na tom, jestli jste malá firma, nebo společnost s diverzifikovaným portfoliem, zkušenosti máme z celého spektra firem.

Jak vám naše řešení pomůže?

  • Nabídne vám relevantní data v reálném čase.
  • Pomůže vám pohotově reagovat na změny.
  • Usnadní monitorování výkonnosti a řízení rizik.
  • A vy získáte data pro strategické rozhodování a řízení firmy.

Řešení pro reporting jsme implementovali v desítkách firem. Díky tomu máme zkušenosti a předchystané scénáře, ze kterých vybereme nejvhodnější pro vás a přizpůsobíme vám ho. Vy tak získáte ověřený a funkční systém výhodněji  – neplatíte za vývoj řešení na míru.

Tento systém stojí na platformě Power BI. Dokážeme ho dál rozvíjet a přizpůsobovat vašim specifickým požadavkům bez ohledu na počet účetních jednotek (business unites) zahrnutých v reportingu.

Řešení můžeme napojit na:

  • aplikace Microsoft (MS Excel, MS SQL, Exchange, Dynamics 365 BC a CE ad.)
  • externí databáze (Oracle, MySQL ad.)
  • online služby (Google Analytics, Facebook, MS Sharepoint, Azure, GitHub ad.)

Může být také zabudované přímo v ERP systému Dynamics 365 Business Central nebo CRM systému Customer Engagement. Pak uvidíte reporty a analýzy přímo v prostředí těchto systémů.


Ušetřete si práci a získejte jasné podklady pro strategické rozhodování. Naši odborníci pro vás připraví řešení, které se ověřilo v řadě firem. Napište nám a zjistěte, jak vám pomůžeme.

Napište nám


Toto řešení využívají

Dřevojas - výrobní družstvo

Podpora růstu výrobní společnosti s bohatým využitím ERP systému a jeho napojení na stroje ve výrobě při postupné implementaci průmyslu 4.0.

Více o referenci


Co jsou řešení od Essence?

Naše řešení jsou připravené systémy, které staví na ověřených produktech Microsoft a vychází ze zkušeností našich zákazníků. Díky nim jsme dokázali připravit řešení, které umí víc než klasický systém, ale je levnější než systém na míru.

1

Vychází z 20 let praxe

Při jejich návrhu čerpáme ze zkušeností s implementacemi v 15 zemích světa.

2

Zkušenosti ostatních firem

Řešení jsme stavěli podle jejich potřeb a připomínek.

3

Postavené na Microsoftu

Microsoft dobře známe a víme, že vás nezklame.

4

Ověřené desítkami firem

Naše řešení úspěšné pomáhají řadě firem a zefektivňují jejich fungování.

Kategorie: Naše řešení
Vloženo Od
podporareportingfinance

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.