Mezinárodní implementace

Hledáte mezinárodního partnera, který vám bude rozumět a zvládne implementaci systému Microsoft Dynamics NAV nebo Dynamics 365 Business Central a to jak v ČR, tak v dalších zemích Evropy?

Přínosy

Celkový úspěch implementace mohou ohrozit faktory jako například specifické požadavky místní legislativy, jazyková bariéra, pracovní kultura, různé úřední hodiny a svátky nebo infrastruktura a připojení k systému. 

Postupy

Rozhodně potřebujete odborné vedení, místní odborníky pro oblast Microsoft Dynamics a Dynamics 365, nadnárodní implementační metodologii založenou na osvědčených postupech a přesné vedení projektu.

Zejména pokud procházíte strukturálními změnami v průběhu projektu, je třeba politicky zvládnout neshody a napětí mezi centrálou a jednotlivými pobočkami.

Essence a mezinárodní implementace

Odborníci společnosti Essence mají bohaté zkušenosti s implementacemi v různých zemí Evropy, zejména na Slovensku, dále ve Velké Británii, Německu, Nizozemí a dalších. Naší specializací jsou lokalizace zahraničních řešení nadnárodních společností v českém a slovenském legislativním prostoru.

 

Máte dotaz?

Kategorie: Naše řešení
Vloženo Od
distribuceskladvýrobapodporafinance