https://www.traditionrolex.com/14

https://www.traditionrolex.com/14

MY DVA holding a.s. | Essence International s.r.o.

MY DVA holding a.s.

Společnost se řadí mezi přední společnosti zaměřující se na oblast vývoje, výroby a prodeje kancelářského, školního a kovového nábytku, návrhů a realizaci administrativních interiérů a vzdělávacích institucí.

Specifika řešení 

  • Implementace vybraných modulů
  • IS propojení v rámci obchodní skupiny
  • zautomatizování procesu administrativy

Ocenění klienta

  • rychlost reakcí a celková pružnost
  • profesionální a vstřícný přístup
  • velmi slušná cena

Celý komentář klienta

Společnost Essence international s.r.o. se stala vítězem našeho výběrového řízení na dodavatele IS MS Dynamics NAV pro skupinu MY DVA zahrnující společnost MY DVA holding a.s., Školičky s.r.o., KEEPLINE s.r.o., MY DVA Slovakia s.r.o. a MY DVA 4 LES s.r.o..

Byla schopna nejlépe reagovat na požadavky a nabídnout velmi rychlou úpravu a implementaci všech vybraných modulů a to za velmi slušnou cenu. V průběhu implementace dokázali její pracovníci pružně reagovat na všechny změny, jejich přístup byl profesionální a vstřícný.

Společnost Essence dodržela veškeré podmínky obsažené v uzavřené smlouvě o dílo. V současné době se tato společnost o nás vzorně stará a žádné naše připomínky nenechá bez povšimnutí. Díky tomu se náš IS dále rozvíjí. Díky novému IS jsou všechny výše vyjmenované společnosti propojeny a to nám umožňuje získávat okamžité konsolidované výsledky. Zároveň stoupla produktivita práce díky přístupu k informacím a zautomatizováním procesu administrativy. Na této společnosti oceňuji velmi férový a profesionální přístup!

Miroslav Pszczólka,
Předseda představenstva MY DVA holding a.s.

Více informací o společnosti MY DVA holding  (v CRM group ) a.s. naleznete na www.mydva.cz.

Kategorie: Reference
Vloženo Od
distribuceskladprodejfinance

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.