https://www.traditionrolex.com/14

https://www.traditionrolex.com/14

Projektové řízení | Essence International s.r.o.

Projektové řízení

Uřídit projekt výstavby není jen tak. Plánování rozpočtu, schvalování, harmonogramy… Ale víte, že můžete toto všechno dělat rychleji a zároveň minimalizovat chyby a zpoždění?

Vyvinuli jsme řešení, které vychází z potřeb developerských a stavebních společnosti a pomůže vám řídit velké projekty z jednoho místa a přehledně.


Co náš systém umí

- Pomůže vám přehledně řídit ekonomiku projektu.

- Snadno díky němu naplánujete harmonogram a s ním související části rozpočtu.

- Postará se o schvalování – harmonogram, rozpočet i doklady rozešle ke schválení pověřeným osobám.

- Automaticky vytváří reporty pro manažery, ale i pro banky a investory.


Přehledné řízení ekonomiky projektu

S Essence řešením pro projektové řízení řídíte ekonomiku projektu efektivně. Nejde o účetní pohled, ale o užitečný byznysový pohled: sami si vydefinujete pravidla a strukturu pro sledování ekonomiky.

Systém vám usnadní vytváření a schvalování rozpočtů a schvalování skutečnosti, a to i v návaznosti na čas. Pokud bude potřeba schválit změny v rozpočtu, systém automaticky upozorní pověřené osoby, že mají rozpočet autorizovat.

Vytvářejte a upravujte harmonogram projektu online

Neztrácejte peníze zbytečnými prodlevami. S chytrým systémem od Essence projekt naplánujete přesně, dokážete ho flexibilně upravovat a máte přehled o jeho chodu.

Pro tvorbu a řízení harmonogramu projektu integrujeme systém s Microsoft Project Online, se kterým harmonogram řídíte v reálném čase. V případě změn se harmonogram přenese do ERP systému Business Central, kde můžete schválit novou podobu harmonogramu a rozpočtu.

Reportujte rychleji

Ušetřete si práci při reportování. V systému máte všechna potřebná data, a tak za vás může vytvořit report pro manažery, ale i banky nebo investory. Proč reportovat složitě, když to jde jednoduše?


Usnadněte si i vy plánování a řízení developerských projektů. Napište nám a společně probereme, jak naše řešení pomůže právě vaší firmě.

Napište nám


Toto řešení využívají

Společnost SATPO - Sofistikované projektové řízení v developerské praxi

Spolupráce je založena nejen na udržování systémů v aktuálních verzích, ale zejména v rozšiřování podpory systému v různých částech a odděleních společnosti SATPO.

Více o referenci


Co jsou řešení od Essence?

Naše řešení jsou připravené systémy, které staví na ověřených produktech Microsoft a vychází ze zkušeností našich zákazníků. Díky nim jsme dokázali připravit řešení, které umí víc než klasický systém, ale je levnější než systém na míru.

1

Vychází z 20 let praxe

Při jejich návrhu čerpáme ze zkušeností s implementacemi v 15 zemích světa.

2

Zkušenosti ostatních firem

Řešení jsme stavěli podle jejich potřeb a připomínek.

3

Postavené na Microsoftu

Microsoft dobře známe a víme, že vás nezklame.

4

Ověřené desítkami firem

Naše řešení úspěšné pomáhají řadě firem a zefektivňují jejich fungování.

Kategorie: Naše řešení
Vloženo Od
cloudová řešenípodporareportingfinancedevelopment

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.