Projektové řízení

Modul je určen pro společnosti, které potřebují sledovat a řídit projekty, především výstavby. Modul je vhodný pro společnosti, které dodávají velké technologické celky, stavební, developerské a další projektové společnosti.

Součástí řešení je mimo jiné také autorizace rozpočtu, autorizace harmonogramu, autorizace dokladů (nákupních objednávek, nákupních faktur).

Ekonomika projektů

Modul projektů v systému Microsoft Dynamics 365 Business Central je určen především pro sledování ekonomiky projektu. Je možné vytvářet a schvalovat rozpočty, sledovat skutečnost, včetně sledování rozpočtu a skutečnosti v návaznosti na čas.

Pohled na ekonomiku projektu není účetním pohledem, ale definují se vlastní pravidla a vlastní struktura pro sledování ekonomiky rozpočtu projektu.

Harmonogram projektu

V případě potřeby řídit také harmonogram projektu je možné integrovat projektový modul s MS Project on-line. V takovém případě je harmonogram z MS Project přenášen do systému D365 BC a je možné schvalovat rozpočet se zohledněním časového posunu v MS Project.

Projektový reporting

Data v projektovém modulu jsou základem pro projektový reporting, který kromě manažerů společnosti vyžadují také banky či investoři. Reporty čerpají data on-line ze systému a reporty jsou tak v případě potřeby ihned dostupné.

Kategorie: Naše řešení
Vloženo Od
cloudová řešenípodporareportingfinancedevelopment