Řízené sklady

Řízený sklad Essence je univerzální řešení, které poroste s Vámi a umožní řešení požadavků současných i budoucích.

Není důležité, zda jste malí nebo velcí, kolik pracovníků ve skladu pracuje a jaké mají rozdělení rolí nebo co ve Vašem skladu skladujete a pro koho. Sklad se přizpůsobí Vaší organizaci práce a potřebám.

Sklady a zásobování

Modul určený pro sklady a zásobování pokrývá veškeré procesy řízení skladových zásob, nákupu, výroby a distribuce a díky tomu vytváří technologii, která optimalizuje procesy formou snižování nákladů, zlepšuje komunikaci a spolupráci s obchodními partnery a generuje důležité reporty, které zajišťují rychlost a správnost rozhodování na měnící se podmínky. Současná doba vyžaduje nižší ceny, rychlejší zpracování a vyšší přidanou hodnotu služeb.

Pokročilý management skladových procesů

Modul skladu počítá s vedením a sledováním pohybů zboží a výrobků včetně šarží, exspirací a sériových čísel. Pohyby lze pořizovat jak přímo v systému, tak pomocí mobilních zařízení (čtečky čárových kódů).

Specifika Essence Warehouse management systému

Essence řešení podporuje:

  • zpracování a tisk čárových kódů
  • mobilní a webové aplikace (Android, iOS, web)
  • manipulační jednotky (palety)

Essence řešení na klíč včetně hardwaru a infrastruktury

Nevnucujeme Vám striktní skladovací procesy a postupy práce. Ve spolupráci s našimi partnery nabízíme komplexní a pružné řešení, založené na nejmodernějších technologiích včetně pokrytí skladové infrastruktury a dodání hardwaru.

Kategorie: Naše řešení
Vloženo Od
distribuceskladcloudová řešeníprodej