https://www.traditionrolex.com/14

https://www.traditionrolex.com/14

Řízení projektů v Erste Grantika Advisory | Essence International s.r.o.

Řízení projektů v Erste Grantika Advisory

Společnost Essence implementuje rozsáhlé řešení pro řízení projektů ve společnosti Erste Grantika Advisory.

Řešení zahrnuje komunikaci systémů Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM a Microsoft Sharepoint. Implementovány jsou právě aktuální verze zmíněných produktů. Systémy sdílejí data uživatelů tak, aby bylo dosaženo co nejvyššího uživatelského komfortu. Obchodní část společnosti tak bude využívat pouze Microsoft Dynamics CRM, se sdílenými daty z NAV. Do systému Microsoft Dynamics NAV pak přicházejí od obchodníků již dokončené kontrakty ve stavu smlouva pro zajištění a zpracování projektu. Základním stavebním prvkem řešení je komunikace mezi systémy, která je díky standardním prostředkům a modulu Essence plně konfigurovatelná. Ostrý start celého řešení je plánován na červenec 2017.

Společnost Erste Grantika Advisory je renomovaná poradenská společnost, která je nedílnou součástí Finanční skupiny České spořitelny. Společnost poskytuje všechny potřebné finanční a strategické poradenské služby na jednom místě.

Kategorie: Novinky
Vloženo Od
cloudová řešeníreportingfinance

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.