Řízení výstavby nemovitostí (Developerské řešení)

Mějte přehled o celém projektu z jednoho místa. Vyvinuli jsme řešení, které vám usnadní plánování, schvalování, ale i sjednocení a konsolidaci vašich společností.

Developerské řešení rozšiřuje moduly pro projektové řízení a plánování harmonogramu, proto v kompletním balíčku získáte i tyto moduly. Usnadní vám plánování a řízení projektu – dokážete s nimi pružně reagovat na změny a předcházet zbytečným zpožděním.

Samotné developerské řešení navíc obsahuje následující funkce:

Replikace

Máte více společností? Udělejte v nich pořádek. V modulu replikací nastavíte jednotná pravidla pro všechny společnosti v databázi. Ty tak můžou sdílet jednotnou účetní osnovu, předkontace, ale také kontakty, zákazníky a dodavatele.

S jednotnými pravidly vytvoříte základ pro konsolidovaný manažerský reporting.

Konsolidace

Konsolidujte chytře. V našem systému můžete sehrát data z vybraných společností do jedné fiktivní společnosti a systém vyloučí vzájemné vztahy mezi nimi. Šetří tak váš čas a práci a jeho výsledky jsou přesnější.

Fiktivních společností můžete vytvořit neomezený počet, stejně tak můžete jednu společnost přihrát do libovolného počtu konsolidačních skupin.

Fúze

V modulu pro fúze můžete sehrát data několika společností do jedné, následnické společnosti. K datu fúze systém zakládá počáteční stavy formou počáteční rozvahy a od tohoto data dokáže přesunout doklady společnosti do jiné formou pohybů.

Obchodní modul

Obchodní modul pro vás přehledně eviduje jednotky ve výstavbě, a to jak z pohledu faktické evidence a účetní evidence, tak z pohledu obchodu. Získáte díky němu data pro projektové weby a prezentaci projektu zájemcům.


Zpřehledněte řízení výstavby s chytrým systémem. Napište nám a zjistěte, že můžete pracovat ještě efektivněji než doteď.

Napište nám


Toto řešení využívají

Společnost SATPO - Sofistikované projektové řízení v developerské praxi

Spolupráce je založena nejen na udržování systémů v aktuálních verzích, ale zejména v rozšiřování podpory systému v různých částech a odděleních společnosti SATPO.

Více o referenci


Co jsou řešení od Essence?

Naše řešení jsou připravené systémy, které staví na ověřených produktech Microsoft a vychází ze zkušeností našich zákazníků. Díky nim jsme dokázali připravit řešení, které umí víc než klasický systém, ale je levnější než systém na míru.

1

Vychází z 20 let praxe

Při jejich návrhu čerpáme ze zkušeností s implementacemi v 15 zemích světa.

2

Zkušenosti ostatních firem

Řešení jsme stavěli podle jejich potřeb a připomínek.

3

Postavené na Microsoftu

Microsoft dobře známe a víme, že vás nezklame.

4

Ověřené desítkami firem

Naše řešení úspěšné pomáhají řadě firem a zefektivňují jejich fungování.

Kategorie: Naše řešení
Vloženo Od
financedevelopment

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.