Společnost Axima

Plné využití standardních funkcionalit s důrazem na otevřenost systému pro integraci dalších podpůrných systémů distribučně-výrobní společnosti.

Specifika řešení

  • Variantní zakázková výroba
  • Konsignační sklad a skenování čárových kódů
  • Fakturační standardy EDI, ISDOC

Komentář klienta

„Cením si přístupu společnosti Essence a schopnosti jejich odborníků otevřeně a odborně komunikovat o naší problematice.“ Ing. Lumír Přibyl, spolumajitel

Jsme partnerem společnosti Axima v oblasti správy ERP od roku 2004. Spolupráce je založena na snaze udržovat systém Dynamics NAV na aktuální technologické verzi a kontinuálním vývoji nástrojů na podporu firemních procesů. Specifické úpravy a integrace nových požadavků byly historicky navrhovány tak, aby byl zajištěn co nejsnazší přenos do vyšších verzí systému.

Nástavba systému pro výrobu

Vznikla tak například nástavba výrobního modulu umožňující evidovat a provádět servisní opravy, jednoduché a přímočaré zpracování skladových dokladů skladníky, plánování dozásobení výroby materiálem nebo např. analytický nástroj pro sledování obchodních aktivit společnosti.

Důležitým modulem vyvinutým společností Essence je i tzv. Periodický management výrobních zakázek, který umožňuje společnosti Axima generovat ze systému měsíčně výstupy sloužící ke sledování výkonu společnosti.  

O společnosti

Společnost Axima je distributorem elektrotechnického materiálu pro průmysl, průmyslové napájecí zdroje a nabíječe akumulátorových baterií. Zajišťuje jejich vývoj, výrobu a servis. Dále se zabývá projekcí a realizací procesní průmyslové automatizace.

Od svého vzniku si společnost klade za cíl poskytovat komplexní služby a snaží se věnovat maximální péči svým klientům. V oblasti projekce a dodávek je samozřejmostí i poradenská a nabídková práce.

Více informací o společnosti Axima naleznete na jejich webových stránkách www.axima.cz.

Kategorie: Reference
Vloženo Od
skladvýrobareportingfinance

Tento projekt vznikl za podpory Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility)