https://www.traditionrolex.com/14

https://www.traditionrolex.com/14

Společnost BUILDING SHUTTER SYSTEMS s.r.o. (Minirol) | Essence International s.r.o.

Společnost BUILDING SHUTTER SYSTEMS s.r.o. (Minirol)

Moderní výroba s využitím kiosků a detailního sledování výrobního procesu. Detailní konfigurace výrobku prostřednictvím modulu konfigurátoru. Generování výrobních kusovníků a TNG postupu přímo ze zákaznické B2B webové aplikace.

Specifika řešení

  • Konfigurátor výrobků napojený na e-shop
  • Kiosky pro online odvádění výroby 
  • Inteligentní PowerBi reporting

Komentář klienta

 „Společně s Essence jsme dokázali výrazně optimalizovat firemní procesy i logistiku výroby.“ Ing. Jindřich Geisselreiter, Provozní ředitel

Konfigurátor výrobku

Ve společnosti BUILDING SHUTTER SYSTEMS s.r.o.(Minirol) byl nasazen modul univerzálního konfigurátoru výrobku.  

Parametry produktu je tak možné definovat už na úrovni e-shopu nebo při zadávání objednávky v ERP. Díky předdefinovaným podmínkám systém automaticky generuje instrukce pro výrobu – kusovník a TNG postup. Dochází k výrazné úspoře práce technologického oddělení a snižuje se chybovost při specifikaci výroby. Veškerá data jsou spravována z jednoho místa v ERP systému.

Plánování výroby

Pro plánování výroby jsou plně využity prostředky Dynamics NAV, MPS i MRP algoritmy s využitím konsolidovaných kalendářů. Je možné pružně reagovat na absence zaměstnanců, výpadky v dodavatelském řetězci i jiné nečekané události a přitom doručovat zákazníkovi produkty v přislíbených termínech. Výrobní modul doplňují funkce pro optimalizaci řezného materiálu.

Jednotlivá pracoviště ve výrobě jsou vybavena kiosky připojenými online k ERP systému. Poskytují tak detailní monitoring průběhu výroby jednotlivých produktů a data pro analýzu KPI prostřednictvím PowerBI .

O společnosti

Společnost BUILDING SHUTTER SYSTEMS s.r.o. (Minirol) je jedinou společností na českém trhu s úzkou specializací na rolovací systémy. Na tuzemském trhu působí již více než 20 let, na světovém pak více než 40 let. Mateřská společnost v Belgii byla založena v roce 1973 ve Warengemu. Specializuje se na výrobu předokenních rolet, screenových clon, sítí proti hmyzu a garážových i průmyslových vrat. Svoje produkty distribuuje prostřednictvím sítě spolehlivých partnerů v České republice, v Rakousku, v Německu, na Slovensku a v Maďarsku. 

Více informací o společnosti BUILDING SHUTTER SYSTEMS s.r.o. (Minirol) naleznete na stránkách www.minirol.cz.

Kategorie: Reference
Vloženo Od
skladvýrobareportingfinance

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.