https://www.traditionrolex.com/14

https://www.traditionrolex.com/14

Společnost SATPO | Essence International s.r.o.

Společnost SATPO

Spolupráce je založena nejen na udržování systémů v aktuálních verzích, ale zejména v rozšiřování podpory systému v různých částech a odděleních společnosti SATPO.

Sofistikované projektové řízení v developerské praxi

Jsme partnerem společnosti SATPO od roku 2010, nejprve jako implementátor systému Microsoft Dynamics NAV, dnes jako systémový integrátor a zároveň implementátor části řešení, zejména ERP systému Microsoft Dynamics 365 Business Central (MS D365 BC) a CRM systému Microsoft Dynamics 365 Customer Engagement (MS D365 CE).

Základem projektového řízení je sledování rozpočtů, včetně možnosti sestavování rozpočtů v různých kategoriích, jako například pracovní rozpočet, interní forecast, nebo budget pro banky a investory. V každé kategorii lze vytvářet časové verze, přičemž jednotlivé verze je možné zahrnout do projektového reportingu, který je nad systémem vytvořen.

Nedílnou součástí rozpočtu je také harmonogram, který je možno udržovat v základní verzi přímo v systému MS D365 BC, nebo je možné použít komponentu pro komunikaci na Microsoft Project a řídit harmonogram do větší míry podrobnosti, až na úroveň jednotlivých úkolů. V takovém případě je základní harmonogram synchronizován zpět do centrálního systému MS D365 BC, kde prochází autorizací v rámci pravidelného schvalování rozpočtů.

Specifickým modulem pro developery je pak celý obchodní modul, který je postaven právě nad projektovým modulem. Zatímco projektový modul je rozšíření standardního modulu systému, obchodní modul je zcela nový modul v systému, určený právě pro prodej a pronájem nemovitostí. Modul si tak poradí nejen s cenami, dopadem na rozpočet, tedy faktickým vedením stavu jednotek, ale také s poměrně složitou legislativou nemovitostí, tedy bytů, nebytů a pozemků.

O společnosti

Společnost SATPO se již od roku 1997 specializuje na výstavbu kvalitních rezidenčních nemovitostí v Praze a Karlových Varech. Za sebou má řadu úspěšných projektů, o čemž svědčí nominace na Best of Residential Project v mezinárodní soutěži MIPIM a národní realitní soutěže Best of Realty a Realitní projekt roku. Z nabídky rezidenčního bydlení v Praze lze vybírat v projektech Rezidence Sacre Coeur2, Holečkova House, Rezidence Kobrova a ve zcela nové generaci rezidenčního bydlení Vitality Rezidence, která nabízí tu nejširší nabídku poskytovaných služeb z oblasti péče o domov, zdraví a vitalitu.

Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení, klientské změny a interiér na klíč, jsou nedílnou součástí nabídky, společnost SATPO je plným právem zkušeným rádcem při výběru nového bydlení. Společnost SATPO je aktivním členem mnoha odborných sdružení a organizací.

Více informací o společnosti SATPO naleznete na www.satpo.cz.

Kategorie: Reference
Vloženo Od
cloudová řešeníprodejreportingdevelopmentobchod

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.