Společnost S&D Pharma CZ, S&D Pharma SK

Implementace v oblasti skladování a distribuce léčiv v ČR i na Slovensku. Flexibilní řešení založené na standardní platformě Microsoft Dynamics splňující vysoké nároky daného segmentu na přesné vykazování činnosti pro orgány státní správy.

Specifika řešení 

  • Napojení na výkaznictví SUKL a ŠÚKL
  • Evidence šarží a exspirací napříč systémem
  • Specifická dokumentace dle lokálních legislativních požadavků
  • České a Slovenské účetnictví v jedné databázi

 

Komentář klienta

"Společnost Essence jsme si vybrali na základě doporučení jednoho z našich dodavatelů a ukázalo se, že to byl správný výběr. Naše vzájemná spolupráce fungovala velmi dobře. Mohu vyzdvihnout zejména dobrou komunikaci ze strany Essence, dodržování  stanovených termínů a velice profesionální přístup, zejména ze strany naší projektové manažerky ."

Ing. Andrea Nemčoková, finanční manažerka

Farmaceutický průmysl

Důvodem implementace systému Microsoft Dynamics NAV ve společnostech S&D Pharma CZ a S&D Pharma SK bylo sjednocení ERP systémů v rámci nadnárodní skupiny London Pharma  & Chemicals Group Ltd.  Společnosti S&D Pharma v České a Slovenské republice  jsou výhradními dlouhodobými partnery řady mezinárodních a domácích farmaceutických společností za účelem jejich aktivního působení na českém a slovenském trhu. Poskytují komerční a odborné služby v oblasti farmacie více než 10ti farmaceutickým společnostem , výrobcům zdravotnických prostředků a výživových doplňků .

V rámci tohoto projektu bylo nutné pokrýt specifické požadavky daného odvětví zejména v oblastech evidence léčivých přípravků a šarží humánních léků, včetně dohledání veškeré historie. Implementované řešení tak systémově podporuje prodej humánních léčiv za regulované ceny a kontroly na dodržení degresní marže.

Velký důraz ze strany zákazníka byl kladen na harmonizaci systému s legislativními předpisy odvětví distribuce léčiv v České republice a na Slovensku (SÚKL a ŠÚKL). Na základě toho vznikla sada nezbytných dokumentů upravených na míru tak, aby splňovaly požadované náležitosti farmaceutického odvětví.

Více informací o společnostech z S&D Pharma naleznete www.sdpharma.cz a www.sdpharma.sk

Kategorie: Reference
Vloženo Od
distribucesklad