https://www.traditionrolex.com/14

https://www.traditionrolex.com/14

Společnost S&D Pharma CZ, S&D Pharma SK | Essence International s.r.o.

Společnost S&D Pharma CZ, S&D Pharma SK

Implementace v oblasti skladování a distribuce léčiv v ČR i na Slovensku. Flexibilní řešení založené na standardní platformě Microsoft Dynamics splňující vysoké nároky daného segmentu na přesné vykazování činnosti pro orgány státní správy.

Specifika řešení 

  • Napojení na výkaznictví SUKL a ŠÚKL
  • Evidence šarží a exspirací napříč systémem
  • Specifická dokumentace dle lokálních legislativních požadavků
  • České a Slovenské účetnictví v jedné databázi

Komentář klienta

"Společnost Essence jsme si vybrali na základě doporučení jednoho z našich dodavatelů a ukázalo se, že to byl správný výběr. Naše vzájemná spolupráce fungovala velmi dobře. Mohu vyzdvihnout zejména dobrou komunikaci ze strany Essence, dodržování  stanovených termínů a velice profesionální přístup, zejména ze strany naší projektové manažerky ."

Ing. Andrea Nemčoková, finanční manažerka

Farmaceutický průmysl

Důvodem implementace systému Microsoft Dynamics NAV ve společnostech S&D Pharma CZ a S&D Pharma SK bylo sjednocení ERP systémů v rámci nadnárodní skupiny London Pharma  & Chemicals Group Ltd.  Společnosti S&D Pharma v České a Slovenské republice  jsou výhradními dlouhodobými partnery řady mezinárodních a domácích farmaceutických společností za účelem jejich aktivního působení na českém a slovenském trhu. Poskytují komerční a odborné služby v oblasti farmacie více než 10ti farmaceutickým společnostem , výrobcům zdravotnických prostředků a výživových doplňků .

V rámci tohoto projektu bylo nutné pokrýt specifické požadavky daného odvětví zejména v oblastech evidence léčivých přípravků a šarží humánních léků, včetně dohledání veškeré historie. Implementované řešení tak systémově podporuje prodej humánních léčiv za regulované ceny a kontroly na dodržení degresní marže.

Velký důraz ze strany zákazníka byl kladen na harmonizaci systému s legislativními předpisy odvětví distribuce léčiv v České republice a na Slovensku (SÚKL a ŠÚKL). Na základě toho vznikla sada nezbytných dokumentů upravených na míru tak, aby splňovaly požadované náležitosti farmaceutického odvětví.

O společnosti

S&D Pharma CZ je výhradním dlouhodobým partnerem řady mezinárodních a domácích farmaceutických společností za účelem jejich aktivního působení na českém trhu.

Od založení v roce 2000 poskytli širokou škálu komerčních a odborných služeb v oblasti farmacie více než 15 farmaceutickým společnostem. V současné době S&D Pharma CZ reprezentuje 11 výrobců hotových forem léčivých přípravků, doplňků stravy a zdravotnických prostředků na trhu v České i Slovenské republice.

Více informací o společnostech z S&D Pharma naleznete www.sdpharma.cz a www.sdpharma.sk


Další vybrané reference

České společnosti i nadnárodní firmy. Pomáháme firmám z nejrůznějších oborů od české aerolinky SmartWings po světoznámého výrobce cyklistického oblečení Kalas Sportswear. Přidejte se k firmám, které s námi úspěšné uspořádaly svůj byznys.

Podívej se na další vybrané reference


Kategorie: Reference
Vloženo Od
distribucesklad

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.