https://www.traditionrolex.com/14

https://www.traditionrolex.com/14

Ten starý ERP systém už musíme vyměnit | Essence International s.r.o.

Ten starý ERP systém už musíme vyměnit

"To zase bude práce a peněz!“ Tak tuto větu možná už nikdy neřeknete. Nová generace systémů Microsoft Dynamics 365 Business Central, které nikdy nezastarají. Jak je to možné? Jednotlivé aplikace se instalují jako tzv. rozšíření.

Nova generace systému Microsoft Dynamics 365 Business Central (dříve Navision) přináší kromě nových funkčností také nové možnosti a nové postupy v oblasti vývoje a přípravy řešení. Zastaralé prostředí C/AL Code bylo nahrazeno zcela novým vývojovým prostředím Visual Studio Code, které přináší mnoho nových postupů. Aplikace, vytvořené v tomto novém prostředí, jsou nově instalovány do systému jako tzv rozšíření (extensions), aniž zasahují do standardních kódů společnosti Microsoft. Výsledkem je tak řešení, které jednak plně odpovídá požadavkům konkrétního zákazníka, ale zároveň umožňuje udržovat základ řešení stále na aktální verzi. A právě tento přístup je revoluční, neboť implementovaný systém již nikdy ve společnosti nezastará a již nikdy se společnosti, které mají tuto novou generaci řešení implementovánu nemusí bát reimplementace svého informačního systému.

Nová generace řešení je navíc multiplatformní, a to nejen z pohledu klienta systému, ale také z pohledu vývoje. Nové prostředí ve Visual Studio Code lze stejně jako klienta systému provozovat jak na Windows, tak na macOS společnosti Apple. Klient systému je navíc responsibilní, je možné jej tedy efektivně provozovat také na mobilních zařízeních různých výrobců a systémů (Android, iOS).

Jsme hrdi na to, že tento zásadní technologický skok společnost Essence zvládla na jedničku a nyní se tak může pochlubit prvními zákazníky na aktuální verzi systému Microsoft Dynamics 365 Business Central. Naše připravené aplikace (extensions) zohledňují naše letité know-how a jsou připraveny k instalaci do nové generace ERP systému.  


Autor

Oldřich Florian
projektový manažer
(project manager)

"Jaké ERP a CRM systémy používáte vy? Jste s nimi spokojení?"


Pro hladkou implementaci volte Gold Partnera Microsoftu. Chcete mít jistotu, že bude systém fungovat jak má a sedne přesně vaší firmě? Přesně proto jsme tu my. Máme za sebou desítky implementací a postaráme se i o tu vaši.

Domluvte si s námi schůzku


Kategorie: Novinky
Vloženo Od

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.