https://www.traditionrolex.com/14

https://www.traditionrolex.com/14

XO foods | Essence International s.r.o.

XO foods

Dynamicky se rozvíjející řešení v segmentu distribuce potravin s napojením na externí plánovací systém pro optimalizaci dopravy umožňuje rychlou reakci na potřeby zákazníků.

Distribuce potravin

Společnost XO foods přijala rozhodnutí na změnu informačního systému a přešla tak s naší podporou v roce 2018 na systém Microsoft Dynamics NAV. Flexibilita systému společně s napojením na externí logistický systém optimalizace závozových tras Rinkai Routing je obrazem efektivního využití moderních technologií při distribuci zboží nejen v tuzemsku, ale i v dalších zemích střední Evropy. 

Zrychlení procesů a nasazení automatických technologií

Důraz byl kladen především na co nejjednodušší proces při zadávání a vyřizování objednávek zákazníků, na pokrytí potřeb rychloobrátkového obchodu a na efektivnost rozvozu zboží k zákazníkům. Zásadní bylo také přizpůsobení systémového prostředí potřebám uživatelů. Následovalo nasazení kontrolních mechanismů pro sledování exspirace zbožíreportů pro správné řízení nákupu a dozásobení skladů a neodmyslitelně i pro sledování průběžných ekonomických statistik. 

Praxe ukázala nové potřeby na zrychlení procesů a nasazení automatických technologií nahrazujících lidskou činnost při vytváření a doručení dokladů zákazníkům. Tím se výrazně zefektivnil tok dokumentů, byla ušetřena potřebná pracovní síla a snížena chybovost při distribuci. 

Nedílnou součástí implementace je soulad s evropskou legislativou v oblasti distribuce potravin. 

O společnosti

Společnost XO foods je dodavatelem vybraných surovin pro “Fine Dining” do hotelů, restaurací a cateringových společností operujících ve střední Evropě. 

Jejím cílem je poskytovat služby na profesionální úrovni. Zaměřuje se především na spokojenost svých zákazníků s kvalitou poskytovaných služeb, rychlostí vyřízení objednávek a s pokrytím dodávek nejžádanějších produktů pro mezinárodní i českou kuchyni. 

Více informací o společnosti XO foods naleznete na www.xofoods.com  

Kategorie: Reference
Vloženo Od
distribuceskladreportingobchod

Naše firma čerpá podporu na rozvoj značky a tvorbu marketingových kampaní od Národního plánu obnovy – Nástroj pro oživení a odolnost (Recovery and Resilience Facility). Náš projekt byl podpořen pod reg. číslem 380000456.